KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052027
nr 1405 2027
Irene Annevad. Signerad, komposition. Olja på duk, 47x32cm, yttermått inklusive ram: 49x34cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:01:21
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer